info
عکس سوپر تی وان
category

سوپر تی وان محله رضاشهر، مشهد

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر تی وان

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

سوپر تی وان (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله رضاشهر مشهد و خیابان پیروزی 4 - رودکی واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفتاد و چهار سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله رضاشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آموزشگاه رانندگی رانیران، حسینیه آل یاسین، اداره پست رضاشهر، رنگ و ابزار الکتریکی صداقت و آبمیوه تاتلی قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 07 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر تی وان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 07 فروردین ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر تی وان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر تی وان ندارد.
location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار پیروزی، پیروزی 4، بین رودکی 16 و 18
ثبت نظر و تصویر
neshan logo