info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجدالرضا
category

ایستگاه اتوبوس مسجدالرضا (محله سرتخت، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجدالرضا

ایستگاه اتوبوس مسجدالرضا (ایستگاه اتوبوس) در محله سرتخت ری و خیابان مرز محله واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله سرتخت ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی فیروزآبادی و بازار قدیم شهر ری و همچنین پاساژ مهدی، کافه رستوران بام ری، داروخانه شبانه روزی دکتر بهروزی، ساندویچ هایدا و میدان شهرری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجدالرضا تهران

در شهر تهران، محله سرتخت ، ایستگاه اتوبوس مسجدالرضا تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در قم، غیبی قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مسجدالرضا تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

آژانس بانوان محتشم هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مسجدالرضا تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجدالرضا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه امام مهدیه
  شهید غلامی، بین میر عابدینی و صادقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجدالرضا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجدالرضا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجدالرضا ندارد.
  neshan logo