info
عکس سوپر مارکت حاج کریم قراری
category

سوپر مارکت حاج کریم قراری محله بازار، تبریز

سوپرمارکت و هایپرمارکت
3.0
6 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت حاج کریم قراری

سوپر مارکت حاج کریم قراری (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله بازار تبریز و خیابان گلچین شرقی واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله بازار تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه تاریخی امیرفاطمی و چهار فصل و همچنین درمانگاه شبانه روزی کودکان دکتر قریب، مسجد شهید توتونچی، نمایندگی بیمه کار آفرین شکاری، مطب دکتر محمدرضا هوشمند و صنعت چوب بصیری قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت حاج کریم قراری واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت برومند
  فاتح-توکلی، بین پاداش و بن بست مدیحی
 • سوپر مارکت حمید
  منجم - نیروی هوایی، سیاهپوش-پروردگاری، بین میرفتاح و میرزا احمد حکیم
 • سوپرمارکت سبلان
  شمس تبریزی، بین دارایی 3 و سید ابراهیم
 • مرکز خرید نصر
  فلکه ترمینال قدیم، شهید محققی غربی، بین ولی عصر و مهران 1
 • فروشگاه ایران زمین
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط MajnoOn (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت حاج کریم قراری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت حاج کریم قراری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت حاج کریم قراری ندارد.
  neshan logo