info
عکس جیوردانا
category

جیوردانا محله زرگری، شیراز

فروشگاه لباس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی جیوردانا

جیوردانا (فروشگاه لباس) در محله زرگری شیراز و بلوار ستارخان واقع شده است. این فروشگاه یکی از شش فروشگاه لباس در محله زرگری شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند نوا کلاب ، بیمارستان چشم دکتر خدادوست و مجتمع شیراز مال و همچنین سوپر سروش، لاویا برگر، کافه کاوانی، کیلینیک کاشت مو سینا و اداره کل راه و شهرسازی استان فارس قرار گرفته است.

درباره فروشگاه جیوردانا شیراز

فروشگاه جیوردانا شیراز در محله زرگری شهر شیراز، در قرار دارد. فروشگاه جیوردانا شیراز یکی از فروشگاه‌های خوب محله زرگری به حساب می‌آید. بوتیک مکث ، فروشگاه دالین و فروشگاه پاپیلون از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه جیوردانا شیراز برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه جیوردانا شیراز می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس زرگری قرار دارد. ایستگاه مترو شهید مطهری هم در نزدیکی فروشگاه جیوردانا شیراز قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر به فروشگاه جیوردانا شیراز مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه جیوردانا شیراز دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده جیوردانا واقع شده‌اند:

 • بوتیک مکث
  بلوار ستارخان، بین ستارخان 8 الف و عفیف‌آباد
 • فروشگاه دالین
  بلوار شهید مطهری شمالی، بین 9 مطهری و 7 مطهری
 • فروشگاه پاپیلون
  بلوار ستارخان، بین کوچه 15 ستارخان و کوچه 17 ستارخان
 • فروشگاه میلان
  بلوار ستارخان، کوچه 11 ستارخان
 • فروشگاه BabyKish
  بلوار ستارخان، بین کوچه 5 ستارخان و بهاران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط yas (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ دوشنبه 06 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی جیوردانا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 06 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد جیوردانا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه جیوردانا ندارد.
  neshan logo