info
عکس الکتریکی نجفی
category

الکتریکی نجفی محله سرافرازان، مشهد

فروشگاه کالای برق
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی الکتریکی نجفی

الکتریکی نجفی (فروشگاه کالای برق) در محله سرافرازان مشهد و خیابان سرافرازان 6 واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این فروشگاه یکی از هفت فروشگاه کالای برق در محله سرافرازان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند پارک موزه علوم زمین مشهد و ساختمان پیمان نیک کاران و همچنین بازرگانی اسدی، درمانگاه شبانه‌روزی پیروزی، کباب سلطان، بینایی سنجی و عینک نگاه نو و فروشگاه رژگونه قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های کالای برق که در محدوده الکتریکی نجفی واقع شده‌اند:

 • کالای برق و تلفن گوهری
  بلوار سرافرازان، بلوار پایداری، بین پایداری 3 و 5
 • الکتریکی قائم
  بلوار سرافرازان، بلوار پایداری، بین پایداری4 و 8
 • برق نور پردازان
  بلوار پیروزی، بین پیروزی 35 و 37
 • کالای برق مجید
  بلوار پیروزی، کوثر جنوبی
 • الکتریکی مشهدی
  بلوار پیروزی، بین پیروزی 33/1 و 33/2
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط rasuli758 (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی الکتریکی نجفی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد الکتریکی نجفی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه الکتریکی نجفی ندارد.
  neshan logo