info
عکس هایپر مارکت ری
category

هایپر مارکت ری محله سیزده آبان، ری

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی هایپر مارکت ری

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

هایپر مارکت ری (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله سیزده آبان ری و خیابان مهرجو واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهل و نه سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله سیزده آبان ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سالن زیبایی پری بیوتی، پیتزا سبلان، سوپر مارکت کلبه، کارخانه بافندگی و تکمیل پارچه نوبهار و فدک قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط احمدی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 28 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی هایپر مارکت ری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد هایپر مارکت ری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه هایپر مارکت ری ندارد.
location استان تهران، ری، بلوار شهید رجایی، مهرجو
ثبت نظر و تصویر
neshan logo