info
عکس پلیس + 10 پل سید خندان
category

پلیس + 10 پل سید خندان محله نیلوفر - شهید قندی، تهران

دفتر پیشخوان و خدمات الکترونیک
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پلیس + 10 پل سید خندان

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

پلیس + 10 پل سید خندان (دفتر پیشخوان و خدمات الکترونیک) در محله نیلوفر - شهید قندی تهران و خیابان میرمطهری واقع شده است. این دفتر یکی از دوازده دفتر پیشخوان و خدمات الکترونیک در محله نیلوفر - شهید قندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان رسالت، موزه رضا عباسی و مرکز خرید اندیشه و همچنین بیمارستان دامپزشکی اکسیژن، شرکت رهام داتک، شرکت بیتس، کافی‌شاپ عمارت نیلی و بنیاد فرهنگ زندگی قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط new.dell.7 (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ شنبه 14 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پلیس + 10 پل سید خندان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: شنبه 14 بهمن ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پلیس + 10 پل سید خندان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پلیس + 10 پل سید خندان ندارد.
location استان تهران، تهران، سهروردی شمالی، میرمطهری
ثبت نظر و تصویر
neshan logo