info
عکس ایستگاه اتوبوس ارکیده
category

ایستگاه اتوبوس ارکیده محله جهانشهر، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ارکیده

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس ارکیده (ایستگاه اتوبوس) در محله جهانشهر کرج و خیابان بهارستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله جهانشهر کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شهید مدنی و همچنین شهر نان، لونیز، فست فود مانوش، املاک پرنیان و فروشگاه چتر زرد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ارکیده کرج

آدرس ایستگاه اتوبوس ارکیده کرج، شهر کرج، محله جهانشهر است. این ایستگاه اتوبوس در بهارستان، بین ترانه و ارکیده قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ارکیده کرج عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف کرج دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو طالقانی قرار گرفته است. همچنین تاکسی سرویس سمندسیر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ارکیده کرج مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
مکان‌های مشابه ایستگاه اتوبوس ارکیده


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 13 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ارکیده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ارکیده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ارکیده ندارد.
location استان البرز، کرج، بهارستان، بین ترانه و ارکیده
ثبت نظر و تصویر
neshan logo