info
عکس ایستگاه اتوبوس غزل - برگشت
category

ایستگاه اتوبوس غزل - برگشت محله جهانشهر، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس غزل - برگشت

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس غزل - برگشت (ایستگاه اتوبوس) در محله جهانشهر کرج و خیابان بهارستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله جهانشهر کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید مدنی و دهکده سبز و همچنین کافه برگر برگامو، مهیار یدک، خشکشویی ، پیش دبستان و دبستان غیردولتی پسرانه پژوهان و اداره برق شرق کرج قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس غزل - برگشت کرج

در شهر کرج، محله جهانشهر ، ایستگاه اتوبوس غزل - برگشت کرج قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بهارستان می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف کرج، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس غزل - برگشت کرج عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو طالقانی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس سمندسیر واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس غزل - برگشت کرج، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس غزل - برگشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس غزل - برگشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس غزل - برگشت ندارد.
location استان البرز، کرج، بهارستان
ثبت نظر و تصویر
neshan logo