info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان - برگشت
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان - برگشت محله جهانشهر، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمارستان - برگشت

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس بیمارستان - برگشت (ایستگاه اتوبوس) در محله جهانشهر کرج و خیابان بهارستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله جهانشهر کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید مدنی و دهکده سبز و همچنین مطلب دکتر زرنگار، رستوران چاشنی، نانوایی سنگک ولیعصر، فیزیوتراپی و آب درمانی آسیا و فروشگاه چتر زرد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان - برگشت کرج

ایستگاه اتوبوس بیمارستان - برگشت کرج را می‌توانید در شهر کرج، محله جهانشهر پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بهارستان، بین ترانه و مهران است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بیمارستان - برگشت کرج عبور می‌کنند، به نقاط مختلف کرج بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو طالقانی قرار گرفته است. همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس سمندسیر را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان - برگشت کرج و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان - برگشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان - برگشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان - برگشت ندارد.
location استان البرز، کرج، بهارستان، بین ترانه و مهران
ثبت نظر و تصویر
neshan logo