info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک
category

ایستگاه اتوبوس پارک محله جهانشهر، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس پارک (ایستگاه اتوبوس) در محله جهانشهر کرج و بلوار بنفشه، بهارستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله جهانشهر کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باشگاه بازی بیکران بهشت و ویچنزا و همچنین بوستان خانواده، اداره آموزش و پرورش ناحیه سه کرج ، عطاری جهانشهر، بریم برگر و فروشگاه آرنا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک کرج

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر کرج، ایستگاه اتوبوس پارک کرج است که در محله جهانشهر قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار بنفشه، بهارستان واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پارک کرج عبور می‌کنند، به نقاط مختلف کرج بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید آژانس امداد گشت را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پارک کرج، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک ندارد.
location استان البرز، کرج، بلوار بنفشه، بهارستان
ثبت نظر و تصویر
neshan logo