info
عکس ایستگاه اتوبوس ارکیده
category

ایستگاه اتوبوس ارکیده محله جهانشهر، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ارکیده

ایستگاه اتوبوس ارکیده (ایستگاه اتوبوس) در محله جهانشهر کرج و خیابان بهارستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله جهانشهر کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شهید مدنی و همچنین لونیز، فست فود مانوش، نانوایی سنگک ولیعصر، املاک پرنیان و فروشگاه چتر زرد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ارکیده کرج

ایستگاه اتوبوس ارکیده کرج در شهر کرج، محله جهانشهر و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بهارستان، بین رحیمی و ارکیده قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ارکیده کرج عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از کرج دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو طالقانی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین تاکسی سرویس سمندسیر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ارکیده کرج مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ارکیده واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس طالقانی جنوب
  بلوار طالقانی جنوبی، بعد از گلها
 • ایستگاه اتوبوس سازمان اب
  بلوار امام رضا
 • ایستگاه اتوبوس ایستگان سازمان آب
  بلوار امام رضا، بین اردلان 1 و شاهد 3
 • ایستگاه اتوبوس بانک رفاه
  شرع پسند، بین حافظ و مهر
 • ایستگاه اتوبوس گل آرا
  جانبازان، شهید دکتر مفتح
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ارکیده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ارکیده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ارکیده ندارد.
  neshan logo