info
عکس باشگاه ورزشی فیت کلاب
category

باشگاه ورزشی فیت کلاب محله آذربایجان، تهران

مرکز تفریحی و سرگرمی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی باشگاه ورزشی فیت کلاب

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

باشگاه ورزشی فیت کلاب ( مرکز تفریحی و سرگرمی) در محله آذربایجان تهران و خیابان کارگر جنوبی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ مهستان و همچنین گل های زعیم، کلینیک لیزر و زیبایی مرجان، رستوران ساساری، پیتزا سیب 360 و بستنی سنتی عمو عباس قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو میدان حر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.مکان‌های مشابه باشگاه ورزشی فیت کلاب


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 27 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی باشگاه ورزشی فیت کلاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: شنبه 27 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد باشگاه ورزشی فیت کلاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه باشگاه ورزشی فیت کلاب ندارد.
location استان تهران، تهران، کارگر جنوبی، بین سرخابی و آذربایجان
ثبت نظر و تصویر
neshan logo