info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک تختی
category

ایستگاه اتوبوس پارک تختی محله تولید دارو، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک تختی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس پارک تختی (ایستگاه اتوبوس) در محله تولید دارو تهران و خیابان تختی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله تولید دارو تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ چشمه و همچنین دبیرستان دخترانه اوج، اسپرت کیان، فست فود شایلو، بستنی و فالوده فرزین و کباب ذغالی تختی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک تختی تهران

ایستگاه اتوبوس پارک تختی تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله تولید دارو قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در چهل و پنج متری زرند، تختی، بین شریعتی و صاحب الزمان قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پارک تختی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی برتر را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک تختی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
مکان‌های مشابه ایستگاه اتوبوس پارک تختی


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط usefi__mahdi (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 13 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک تختی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک تختی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک تختی ندارد.
location استان تهران، تهران، چهل و پنج متری زرند، تختی، بین شریعتی و صاحب الزمان
ثبت نظر و تصویر
neshan logo