info
عکس سکوی اقامه نماز
category

سکوی اقامه نماز محله بوستان ولایت، تهران

درباره‌ی سکوی اقامه نماز

سکوی اقامه نماز (مسجد) در محله بوستان ولایت تهران و خیابان اکبری، 143، یارجانی واقع شده است. این مکان یکی از سه مسجد در محله بوستان ولایت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی درب چرمی و اکوستیک چرمکوب، اتوچکاپ نواب، باشگاه بدنسازی اکسیر نوین، پارک بازی خردسالان و سرویس بهداشتی شماره 5 بوستان ولایت قرار گرفته است.
سایر مسجدهای که در محدوده سکوی اقامه نماز واقع شده‌اند:

 • مسجد امام سجاد
  بزرگراه یارجانی، آتش افروز
 • مسجد سیدالشهدا
  نوری، اکبری، بین منیری و فیروزی
 • مسجد باب الحوائج (ع)
  یارجانی، اکبری، برانوش خواستار
 • مسجد حوری
  بزرگراه شهید تندگویان، دارابی، بذلی، بین دوم و زمانی
 • مسجد حضرت ابوالفضل
  بزرگراه یارجانی، عظیمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ستایش (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سکوی اقامه نماز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سکوی اقامه نماز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سکوی اقامه نماز ندارد.
  neshan logo