info
عکس فروشگاه افق کورش 5524
category

فروشگاه افق کورش 5524 محله پاسداران، یزد

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه افق کورش 5524

فروشگاه افق کورش 5524 (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله پاسداران یزد و بلوار شهید قندی واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه زنجیره‌ای در محله پاسداران یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید صدوقی و فراورده های لبنی ارمیا و همچنین یزد شیک سوییت، سالن زیبایی الهام خدمتگزار (گروه زیبایی الی)، کافه و رستوران کاکتوس دیدار سابق، کلینیک دکتر سعید کربلایی و هاکوپیان قرار گرفته است.

درباره فروشگاه افق کورش 5524 یزد

فروشگاه افق کورش 5524 یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله پاسداران و پیدا کنید. فروشگاه افق کورش 5524 یزد یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله پاسداران است. فروشگاه ستاره شهر 3 و فروشگاه رفاه پاسداران فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه افق کورش 5524 یزد برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه افق کورش 5524 یزد مطلع می‌کند. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پارک شهید قندی قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر شما هم سری به فروشگاه افق کورش 5524 یزد زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه افق کورش 5524 یزد دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه افق کورش 5524 واقع شده‌اند:

 • فروشگاه ستاره شهر 3
  بلوار پاسداران، پاسداران 20
 • فروشگاه رفاه پاسداران
  (4.0)
  بلوار پاسداران، استادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sarvi (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه افق کورش 5524 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه افق کورش 5524 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه افق کورش 5524 ندارد.
  neshan logo