info
عکس مارکامد
category

مارکامد محله فاطمی، تهران

درباره‌ی مارکامد

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

مارکامد (فروشگاه لباس) در محله فاطمی تهران و خیابان دکتر فاطمی واقع شده است. این فروشگاه یکی از پانزده فروشگاه لباس در محله فاطمی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان دندانپزشکی ۶۰۰ ارتش، موزه هنرهای معاصر تهران و بازارچه خود اشتغالی لاله و همچنین شرکت کنترل ترافیک تهران، پارکینگ طبقاتی لاله، کتابفروشی نشر مرکز، هتل بین المللی لاله تهران و کافه پناه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو کارگر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه مارکامد تهران

فروشگاه مارکامد تهران در شهر تهران، محله فاطمی، واقع شده است. اگر اطلاعات بیشتری در مورد این فروشگاه می‌خواهید، با شماره تلفن آن (09354221031) تماس بگیرید. فروشگاه مارکامد تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله فاطمی است. جوراب فروشی، جوموس و نمایشگاه جوان از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه مارکامد تهران برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه مارکامد تهران را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مدرسه نصرت قرار دارد. در نزدیکی فروشگاه مارکامد تهران ایستگاه مترو کارگر نیز می‌باشد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر به فروشگاه مارکامد تهران مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه مارکامد تهران دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.
سایر شعب فروشگاه مارکا مد در تهران

مارکامد در سایر شهرها


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط "ساره (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ یکشنبه 02 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مارکامد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 02 اردیبهشت ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد مارکامد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مارکامد ندارد.
location استان تهران، تهران، دکتر فاطمی، بین باباطاهر و کارگر
ثبت نظر و تصویر
neshan logo