info
عکس جهان ارتباط
category

جهان ارتباط محله ایرانشهر، تهران

درباره‌ی جهان ارتباط

جهان ارتباط (فروشگاه) در محله ایرانشهر تهران و خیابان ایرانشهر واقع شده است. این فروشگاه یکی از 114 فروشگاه در محله ایرانشهر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دیزنی لند علاالدین، موزه و مجتمع فرهنگی 13 آبان و مرکز تجارت جهانی فردوسی و همچنین هتل اسکان تهران، کافه کاریزنو، مجتمع قضایی شهید بهشتی، وزارت آموزش و پرورش و شعبه مرکزی و ادارات مرکزی بانک ملت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو فردوسی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده جهان ارتباط واقع شده‌اند:

 • پاساژپردیس
  فردوسی، صمصام
 • فردوسی
  فردوسی، صمصام
 • پخش آنیتا نمایندگی محصولات سیدنی بی بی ترکیه
  انقلاب اسلامی، بهار جنوبی، هلند
 • آنلاین داتیس
  شریعتی، یونسی زاده، مظفری
 • فروشگاه اینترنتی هاردسرا
  حافظ
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط zahra (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی جهان ارتباط اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد جهان ارتباط در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه جهان ارتباط ندارد.
  neshan logo