info
عکس موسسه آموزشی اکسیر آیلتس
category

موسسه آموزشی اکسیر آیلتس محله فلسطین - انقلاب، تهران

درباره‌ی موسسه آموزشی اکسیر آیلتس

موسسه آموزشی اکسیر آیلتس در محله فلسطین - انقلاب تهران و خیابان انقلاب اسلامی واقع شده است. این مکان یکی از چهارده مکان عمومی در محله فلسطین - انقلاب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مدائن، موزه جانور شناسی و مرکز خرید دانشگاه و همچنین شیرینی فرانسه، کافه هنر، پمپ بنزین وصال، سینما سپیده و کیک استودیو ورتا قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مکان‌های خوب این منطقه می‌باشد.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ابهری (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موسسه آموزشی اکسیر آیلتس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402

نظرات کاربران در مورد موسسه آموزشی اکسیر آیلتس

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    محمد امین
    شنبه 18 دی ماه 1400

    عالی

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد موسسه آموزشی اکسیر آیلتس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موسسه آموزشی اکسیر آیلتس ندارد.
neshan logo