info
عکس ایستگاه اتوبوس مبدا
category

ایستگاه اتوبوس مبدا (محله حاجی آباد، کرج)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مبدا

ایستگاه اتوبوس مبدا (ایستگاه اتوبوس) در محله حاجی آباد کرج و خیابان حافظ واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله حاجی آباد کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ویچنزا و همچنین دامپزشکی شبانه روزی آوا، سالن ورزشی سیدالشهدا، فروشگاه پ نتی، دفتر اسناد رسمی ۱۶۰ کرج و بانک مسکن | مطهری 2544 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مبدا کرج

ایستگاه اتوبوس مبدا کرج را می‌توانید در شهر کرج، محله حاجی آباد پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار مطهری، سرو، حافظ، بین گلزار شهدای حاجی آباد و بهار بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مبدا کرج عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از کرج دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

آژانس امداد گشت هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مبدا کرج مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مبدا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اردلان 4
  بلوار امام رضا، نرسیده به بلوار تعاون
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان - برگشت
  بهارستان، بین ترانه و مهران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مبدا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مبدا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مبدا ندارد.
  location استان البرز، کرج، بلوار مطهری، سرو، حافظ، بین گلزار شهدای حاجی آباد و بهار
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo