info
عکس اگزوزسازی برادران
category

اگزوزسازی برادران محله شهرک صدرا، تهران

فروشگاه مرتبط با خودرو
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی اگزوزسازی برادران

اگزوزسازی برادران (فروشگاه مرتبط با خودرو) در محله شهرک صدرا تهران و خیابان مرز محله واقع شده است. این فروشگاه یکی از هشت فروشگاه مرتبط با خودرو در محله شهرک صدرا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پوشاک اسلامی گل یاس و همچنین فروشگاه افق کوروش، شیرینی فروشی امیرکبیر، مسجد امام علی (ع)، بانک شهر و دفتر پیشخوان دولت چهارراه گلها قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مرتبط با خودروی که در محدوده اگزوزسازی برادران واقع شده‌اند:

 • اسپرت تایر پویا
  زینعلی، بین سروستان پنجم و بلوار سبزوار
 • فروشگاه موتو لند
  مهدوی کنی، چشمه جنوبی، نرسیده به البرز
 • دزدگیر محمد
  مهدوی کنی، امیرکبیر
 • لاستیک فروشی آس
  هوانیروز، سی و پنج متری گلها
 • باطری فرشید
  هوانیروز، بین گلسار و دنا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حبیب ترکمن (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اگزوزسازی برادران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اگزوزسازی برادران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اگزوزسازی برادران ندارد.
  neshan logo