info
عکس دزدگیر محمد
category

دزدگیر محمد محله شهرک صدرا، تهران

فروشگاه مرتبط با خودرو
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی دزدگیر محمد

دزدگیر محمد (فروشگاه مرتبط با خودرو) در محله شهرک صدرا تهران و خیابان امیرکبیر واقع شده است. این فروشگاه یکی از هشت فروشگاه مرتبط با خودرو در محله شهرک صدرا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پوشاک اسلامی گل یاس و همچنین فیزیوتراپی نسیم سلامت، دوچرخه و موتورسیکلت مقدم، فروشگاه ایساکو مجید، پیتزا آس (پیتزا یک سابق) و آموزشگاه رانندگی آتیه قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مرتبط با خودروی که در محدوده دزدگیر محمد واقع شده‌اند:

 • لاستیک فروشی آس
  هوانیروز، سی و پنج متری گلها
 • باطری فرشید
  هوانیروز، بین گلسار و دنا
 • باطری سازی گلستان
  هوانیروز، سی و پنج متری گلها
 • اگزوزسازی برادران
  هوانیروز، سی و پنج متری گلها
 • فروشگاه موتو لند
  مهدوی کنی، چشمه جنوبی، نرسیده به البرز
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دزدگیر محمد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دزدگیر محمد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دزدگیر محمد ندارد.
  neshan logo