info
عکس لوازم سوارکاری باقری
category

لوازم سوارکاری باقری (محله گود عربان - درب شیخ، شیراز)

درباره‌ی لوازم سوارکاری باقری

لوازم سوارکاری باقری (فروشگاه) در محله گود عربان - درب شیخ شیراز و بلوار کریمخان زند، کریمخان 27، بین بازار مسگرها و بازار روح الله واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و نه فروشگاه در محله گود عربان - درب شیخ شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند حرم احمد بن موسی (ع) شاهچراغ، مسجد نصیرالملک، موزه پارس (باغ نظر) و بازار مسگرها و همچنین بازار وکیل، مدرسه خان، بوتیک هتل ایران مهر، رستوران سنتی سرای مهر و کافه خانه پدری (عمرات گل بهاری) قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده لوازم سوارکاری باقری واقع شده‌اند:

 • فروشگاه هواسازان
  قاآنی شمالی، 13
 • سیستم های حفاظتی وینتا
  قاآنی شمالی، بین 17 و حائری
 • حوله هنر
  قاآنی شمالی، لطفعلی خان زند، بین لطفعلی خان 69 و توحید
 • سینا سونا
  هجرت، فردوسی
 • فروشگاه ظروف آلومینیوم کلائی
  پیشرو، تختي 19، تختی، بین تختي 12 و 14
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فرازمند (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی لوازم سوارکاری باقری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد لوازم سوارکاری باقری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه لوازم سوارکاری باقری ندارد.
  neshan logo