info
عکس ایستگاه اتوبوس ویلا
category

ایستگاه اتوبوس ویلا محله ولیعصر، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ویلا

ایستگاه اتوبوس ویلا (ایستگاه اتوبوس) در محله ولیعصر تهران و خیابان طالقانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و پنج ایستگاه اتوبوس در محله ولیعصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان صدر، موزه علوم و فناوری و روشان نماد آفرین و همچنین شیرینی دانمارکی، سازمان سینمایی حوزه هنری، رستوران سنتی شبستان، تالار اندیشه حوزه هنری و جمعیت هلال احمر استان تهران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ویلا تهران

ایستگاه اتوبوس ویلا تهران در شهر تهران، محله ولیعصر و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در قرنی، طالقانی، بین اول و استاد نجات اللهی واقع شده است. ایستگاه اتوبوس ویلا تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو فردوسی است. تاکسی سرویس کومه هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ویلا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر تخلیه
  ولیعصر، بین ملائی و حسینی
 • ایستگاه اتوبوس کوشک
  فردوسی، بین زمانی و تقوی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ویلا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ویلا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ویلا ندارد.
  neshan logo