info
عکس مجتمع شاه چراغ
category

مجتمع شاه چراغ محله زرگری، شیراز

درباره‌ی مجتمع شاه چراغ

مجتمع شاه چراغ (هتل) در محله زرگری شیراز و بلوار شهید مطهری شمالی، مطهری شمالی 19، ستارخان 24 واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند نوا کلاب ، بیمارستان چشم دکتر خدادوست و مجتمع شیراز مال و همچنین کافه شهرزاد، درمانگاه فوق تخصصی چشم پزشکی دکتر صلوتی، داروخانه دکتر پیرویان، درمانگاه چشم پزشکی دکتر توللی و گالری دانژه قرار گرفته است.
سایر هتل‌های که در محدوده مجتمع شاه چراغ واقع شده‌اند:

 • شیراز کلاب
  (4.0)
  بلوار ستارخان، بین ستارخان 3 و خیابان نمازی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فازی (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 06 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع شاه چراغ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 06 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع شاه چراغ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع شاه چراغ ندارد.
  neshan logo