info
عکس خودپرداز بانک قرض الحسنه مهر ایران
category

خودپرداز بانک قرض الحسنه مهر ایران محله گود عربان - درب شیخ، شیراز

درباره‌ی خودپرداز بانک قرض الحسنه مهر ایران

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

خودپرداز بانک قرض الحسنه مهر ایران (خودپرداز) در محله گود عربان - درب شیخ شیراز و خیابان لطفعلی خان زند واقع شده است. این دستگاه خودپرداز یکی از بیست و دو خودپرداز در محله گود عربان - درب شیخ شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی علوی، کوچه قهر و آشتی ، باغ موزه نارنجستان قوام و پاساژ ولی عصر و همچنین اقامتگاه بومگردی لوتوس، مهمانپذیر نارنجستان، مسجد جولا، شیرینی سرای لطفعلی خان و شارژ گاز کولر خودرو قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این دستگاه خودپرداز به ایستگاه مترو ولیعصر ورودی شرقی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط saneie (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ یکشنبه 05 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپرداز بانک قرض الحسنه مهر ایران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 05 فروردین ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد خودپرداز بانک قرض الحسنه مهر ایران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپرداز بانک قرض الحسنه مهر ایران ندارد.
location استان فارس، شیراز، بلوار زینبیه، لطفعلی خان زند
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری خودپرداز بانک قرض الحسنه مهر ایران

شنبه 07:00 تا 14:00
یک‌شنبه 07:00 تا 14:00
دوشنبه 07:00 تا 14:00
سه‌شنبه 07:00 تا 14:00
چهارشنبه 07:00 تا 14:00
پنج‌شنبه 07:00 تا 14:00
جمعه 00:00 تا 00:00
ثبت نظر و تصویر
neshan logo