عکس داروخانه دکتر سمسارزاده
category

داروخانه دکتر سمسارزاده (اصفهان)

داروخانه
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، باب الرحمه، بین جهان نما و میرحسین

موقعیت داروخانه دکتر سمسارزاده اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در اصفهان را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

داروخانه دکتر سمسارزاده (داروخانه) در اصفهان و خیابان باب الرحمه واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند سرزمین شادی‌ها، بیمارستان سینا، خانه تاریخی دهدشتی، موزه موسیقی اصفهان و ارگ جهان نما و همچنین هتل پیروزی اصفهان، بریانی شاد، دوغ و گوشفیل عدالت، فروشگاه نگاه و کافه آلند قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو امام حسين، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


تصاویر داروخانه دکتر سمسارزاده


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، باب الرحمه، بین جهان نما و میرحسین


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر سمسارزاده واقع شده‌اند:

 • داروخانه سجاد
  (3.9)
  استانداری، پشت مطبخ
 • داروخانه سپاهان
  (4.0)
  آمادگاه، بین بابک و سپاهان
 • داروخانه اصفهان
  (4.0)
  آمادگاه، شهریار
 • داروخانه دکتر توکلی نریمانی
  (1.6)
  شمس آبادی، کوالالامپور
 • داروخانه شبانه روزی دکتر تاجی
  (4.0)
  طیب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر سمسارزاده اصفهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  خدمات دارویی فروشی دراگ استور دوا دارو داروخانه دواخانه

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر سمسارزاده اصفهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر سمسارزاده اصفهان ندارد.