info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارصد دستگاه
category

ایستگاه اتوبوس چهارصد دستگاه محله جهانشهر، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارصد دستگاه

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس چهارصد دستگاه (ایستگاه اتوبوس) در محله جهانشهر کرج و خیابان شهید بهشتى واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله جهانشهر کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پارک شهید نژاد فلاح، بیمارستان چشم پزشکی نور البرز و مرکز خرید آراکس و همچنین مسجد رسول اکرم (ص)، باقلوای علی کیپا (جهانشهر)، پانزی تویز، آزمایشگاه ژنتیک و پاتوبیولوژی پارس ژنوم و مرکز طب فیزیکی و توانبخشی دکتر واحدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارصد دستگاه کرج

ایستگاه اتوبوس چهارصد دستگاه کرج را می‌توانید در شهر کرج، محله جهانشهر پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شهید بهشتى بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف کرج، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهارصد دستگاه کرج عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو طالقانی قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شبانه روزی دانش واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهارصد دستگاه کرج مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
مکان‌های مشابه ایستگاه اتوبوس چهارصد دستگاه


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 13 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارصد دستگاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارصد دستگاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارصد دستگاه ندارد.
location استان البرز، کرج، شهید بهشتى
ثبت نظر و تصویر
neshan logo