info
عکس دبستان رسالت
category

دبستان رسالت محله شیخ هادی، تهران

اداره و سازمان دولتی
5.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی دبستان رسالت

دبستان رسالت (اداره و سازمان دولتی) در محله شیخ هادی تهران و خیابان هدف واقع شده است. این اداره یکی از چهل و پنج اداره و سازمان دولتی در محله شیخ هادی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان سورنا، خانه موزه مقدم و بازار ابزار فجر و همچنین فروشگاه قله قاف، هنرستان موسیقی پسران تهران، موزه ملی قرآن کریم، فروشگاه اصغری شاپ و لوازم کوهنوردی کوه سایت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو دانشگاه امام علی (ع)، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز دولتی که در محدوده دبستان رسالت واقع شده‌اند:

 • شرکت آب و‌فاضلاب منطقه ۵ تهران ناحیه منیریه
  معیری، محققی
 • مرکز مخابرات دانشگاه
  ولیعصر، لبافی نژاد، بین برادران مظفر و فلسطین
 • اداره کل امور مناطق ساختمان شماره ۲
  ولیعصر، نوفل لوشاتو، بین آراکلیان و تعاون
 • خانه احزاب ایران
  ابوسعید، داداش زاده
 • دفتر خدمات دولت
  جمهوری اسلامی، ابوریحان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار جمعه 10 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دبستان رسالت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 10 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دبستان رسالت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دبستان رسالت ندارد.
  neshan logo