info
عکس هایپرمارکت افق کوروش
category

هایپرمارکت افق کوروش (محله رضاشهر، مشهد)

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی هایپرمارکت افق کوروش

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

هایپرمارکت افق کوروش (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله رضاشهر مشهد و بلوار پیروزی، بلوار رضوی واقع شده است. این فروشگاه یکی از شش فروشگاه زنجیره‌ای در محله رضاشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیتزا تاک، مسجد پیغمبر اکرم (ص)، کافه میامی، مکتوس شعبه پیروزی و لبنیات دلیران عنصری قرار گرفته است.

درباره فروشگاه هایپرمارکت افق کوروش مشهد

برای رفتن به فروشگاه هایپرمارکت افق کوروش مشهد باید به شهر مشهد، محله رضاشهر و بروید. فروشگاه هایپرمارکت افق کوروش مشهد یکی از فروشگاه‌های خوب محله رضاشهر به شمار می‌رود. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند فروشگاه افق کوروش (شعبه پیروزی 21) و فروشگاه زنجیره ای مایا در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه هایپرمارکت افق کوروش مشهد برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه هایپرمارکت افق کوروش مشهد را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس خاقانی 26 قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه هایپرمارکت افق کوروش مشهد مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه هایپرمارکت افق کوروش مشهد را با ما به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Jorjo (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ جمعه 02 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی هایپرمارکت افق کوروش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: جمعه 02 تیر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد هایپرمارکت افق کوروش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه هایپرمارکت افق کوروش ندارد.
location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار پیروزی، بلوار رضوی
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری هایپرمارکت افق کوروش

شنبه 08:00 تا 23:00
یک‌شنبه 08:00 تا 23:00
دوشنبه 08:00 تا 23:00
سه‌شنبه 08:00 تا 23:00
چهارشنبه 08:00 تا 23:00
پنج‌شنبه 08:00 تا 23:00
جمعه 08:00 تا 23:00
ثبت نظر و تصویر
neshan logo