info
عکس صوت و تصویر حسن
category

صوت و تصویر حسن محله حسینی فردوس، تهران

درباره‌ی صوت و تصویر حسن

صوت و تصویر حسن (فروشگاه) در محله حسینی فردوس تهران و خیابان شهیدان اسماعیلی واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و یک فروشگاه در محله حسینی فردوس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ ایران زمین و همچنین داروخانه دکتر دربندی، آسان راه البرز، فروشگاه افق کوروش، شیرینی سرای سرخوش و لواشی محله قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده صوت و تصویر حسن واقع شده‌اند:

 • فروشگاه چرخ پارس
  شهیدان طارمی، طاووس، درنا، بین بیاتلو و خوارزمی
 • فروشگاه فالکون
  شهیدان طارمی، طاووس، درنا، بین بیاتلو و خوارزمی
 • فیکا
  شهیدان طارمی، طاووس، درنا، بین بیاتلو و خوارزمی
 • دفتر فروش شیرآلات زرشام
  شهیدان طارمی، طاووس، درنا، بین بیاتلو و خوارزمی
 • پلیمر فلاحتی
  مدائن، طاووس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط hamidrh (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی صوت و تصویر حسن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد صوت و تصویر حسن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه صوت و تصویر حسن ندارد.
  neshan logo