عکس فردوس مارکت
مشاهده در نقشه نشان
category

فردوس مارکت (محله ایرانشهر، تهران)

سوپرمارکت و هایپرمارکت
استان تهران تهران استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی، بین ایرانشهر و میدان فردوسی

موقعیت فردوس مارکت در محله ایرانشهر تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

فردوس مارکت (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله ایرانشهر تهران و خیابان انقلاب اسلامی واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و یک سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله ایرانشهر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دیزنی لند علاالدین، بیمارستان دادگستری، خانه ابتهاج و مرکز تجارت جهانی فردوسی و همچنین کافه حياط شماره ٦٥، داروخانه شبانه روزی رامین، پمپ بنزین میدان فردوسی، هتل تهران درسا و فروشگاه فال نیک قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو فردوسی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی، بین ایرانشهر و میدان فردوسی


سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده فردوس مارکت واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت
  حافظ، سیمی، سی تیر، بین مصری پور و رستمی جاهد
 • سوپرمارکت آق بانو
  انقلاب اسلامی، خارک
 • سوپر مارکت میلاد
  مفتح جنوبی، نوبنیاد
 • توزیع روکولند
  قرنی، شاداب غربی، بین شهریور و مهر
 • سوپر کوچولو
  سعدی شمالی، بین بیمه و نوشین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فردوس مارکت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  هایپرمارکت فروشگاه مواد غذایی بقالی مارکت سوپرمارکت سوپر

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فردوس مارکت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فردوس مارکت ندارد.
  neshan logo