info
عکس فردوس مارکت
category

فردوس مارکت محله ایرانشهر، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فردوس مارکت

فردوس مارکت (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله ایرانشهر تهران و خیابان انقلاب اسلامی واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و سه سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله ایرانشهر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دیزنی لند علاالدین، بیمارستان دادگستری، خانه ابتهاج و مرکز تجارت جهانی فردوسی و همچنین کافه حياط شماره ٦٥، داروخانه شبانه روزی رامین، پمپ بنزین میدان فردوسی، فروشگاه فال نیک و موسسه پرستاری طپش قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو فردوسی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.نظرات کاربران در مورد فردوس مارکت

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  JET
  دوشنبه 11 دی ماه 1402

  تازه و با کیفیت.... ۱۰۰


سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده فردوس مارکت واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت
  جمهوری اسلامی، سی تیر، بین مصری پور و رستمی جاهد
 • سوپرمارکت آق بانو
  انقلاب اسلامی، خارک
 • توزیع روکولند
  قرنی، شاداب غربی، بین شهریور و مهر
 • سوپر کوچولو
  جمهوری اسلامی، سعدی شمالی
 • سوپر مارکت نیکو
  قرنی، شاداب غربی، بین شهریور و مهر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 11 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فردوس مارکت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 11 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فردوس مارکت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فردوس مارکت ندارد.
  neshan logo