info
عکس سوپرمارکت آق بانو
category

سوپرمارکت آق بانو (محله شیخ هادی، تهران)

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپرمارکت آق بانو

سوپرمارکت آق بانو (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله شیخ هادی تهران و خیابان خارک واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله شیخ هادی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان مروستی و همچنین تالار وحدت، رستوران اکبر جوجه، کافه شنف دیدار جای، خانه نمایش دا و هتل رودکی قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپرمارکت آق بانو واقع شده‌اند:

 • سوپرمارکت سالار
  قرنی، بین سمیه و صراف زاده
 • سوپر مواد غذایی سالار
  قرنی، بین سمیه و صراف زاده
 • فردوس مارکت
  انقلاب اسلامی، بین ایرانشهر و میدان فردوسی
 • سوپر مارکت آذربایجان
  کریمخان زند، حافظ
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سیدمحسن طباطبایی (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپرمارکت آق بانو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپرمارکت آق بانو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپرمارکت آق بانو ندارد.
  neshan logo