info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه بهشتی
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه بهشتی (محله تهرانسر غربی، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه بهشتی

ایستگاه اتوبوس مدرسه بهشتی (ایستگاه اتوبوس) در محله تهرانسر غربی تهران و خیابان بهشتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله تهرانسر غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه زنجیره‌ای رفاه، بازار میوه و تره بار تهرانسر، خانه کارگر غرب تهران، سرای محله یاس و خدمات تخصصی برق 206 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه بهشتی تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه بهشتی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله تهرانسر غربی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در پل بهشتی، بهشتی، بین رجایی و دستغیب قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مدرسه بهشتی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شبانه روزی شاهد واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مدرسه بهشتی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه بهشتی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نیلوفر
  شاهد، بین 15 متری سوم و نفت
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه یازدهم
  بلوار خزر
 • ایستگاه اتوبوس چهاردهم
  تهرانسر، بین نهم و شهید درودیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه بهشتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه بهشتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه بهشتی ندارد.
  neshan logo