عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه انصاری
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه انصاری (محله امیریه، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، کارگر جنوبی، بین مقربی و ژیان پناه

موقعیت ایستگاه اتوبوس مدرسه انصاری در محله امیریه تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مدرسه انصاری (ایستگاه اتوبوس) در محله امیریه تهران و خیابان کارگر جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله امیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی چشم فارابی و بورس پیچ و مهره الزهرا و همچنین شعبه 2 تامین اجتماعی، فروشگاه انرژی موتور ( جاینت مرکزی)، سیم بکسل کاسپین، میدان قزوین و مهمانپذیر فردوسی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه انصاری

در شهر تهران، محله امیریه خیابان کارگر جنوبی، ایستگاه اتوبوس مدرسه انصاری قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در کارگر جنوبی، بین مقربی و ژیان پناه واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مدرسه انصاری عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو منيريه در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس پل تاکسی قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه انصاری مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، کارگر جنوبی، بین مقربی و ژیان پناه


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه انصاری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس استخر
  هلال احمر، بین حافظ و یکه تاز
 • ایستگاه اتوبوس کلانتری
  ابوسعید، بین ششم و جهانبانی
 • ایستگاه اتوبوس میدان حر
  کارگر جنوبی، بین بانکی و صفاریان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه انصاری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه انصاری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه انصاری ندارد.
  neshan logo