عکس ایستگاه اتوبوس سلام
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس سلام (محله سلام، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، امام رضا، بین امام رضا 21 و 23

موقعیت ایستگاه اتوبوس سلام در محله سلام مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس سلام (ایستگاه اتوبوس) در محله سلام مشهد و خیابان امام رضا واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله سلام مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی هتل درویشی، بیمارستان خیریه موسی ابن جعفر (ع)، موزه فرش هتل قصرطلایی و بازار قماش مشهد و همچنین هتل مجلل درویشی، حلویات و رستوران نسیم لبنان، پمپ بنزین خیابان امام رضا (ع)، مهمانپذیر معصومی نژاد و داروخانه شبانه روزی دکتر فراستی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو بسیج، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سلام

ایستگاه اتوبوس سلام در شهر مشهد، محله سلام و خیابان امام رضا قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس امام رضا، بین امام رضا 21 و 23 است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس سلام عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو هفده شهریور قرار گرفته است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس گوهرشاد واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سلام مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، امام رضا، بین امام رضا 21 و 23


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سلام واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آخوند خراسانی 20
  جانبازان، آخوند خراسانی، بین خراساتی 22 و آخوند خراسانی 20/1
 • ایستگاه اتوبوس کوشش 4
  بلوار کوشش، بین کوشش2 و 4
 • ایستگاه اتوبوس کوشش 5
  بلوار کوشش، بین کوشش5 و 7
 • ایستگاه اتوبوس شهید تولایی 1
  بلوار ملک الشعرا، شهید محمود تولائی، بین تولایی 2 و 4
 • ایستگاه اتوبوس هفده شهریور 3
  بلوار 17 شهریور جنوبی، بین عنصری و 17 شهریور 3
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سلام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سلام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سلام ندارد.
  neshan logo