عکس ایستگاه اتوبوس ترمینال دولت آباد مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس ترمینال دولت آباد (محله ایرانشهر، یزد)

ایستگاه اتوبوس
استان یزد یزد استان یزد، یزد، بلوار دولت آباد، بین بلوار مطهری و شهید رجایی

موقعیت ایستگاه اتوبوس ترمینال دولت آباد در محله ایرانشهر یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


ایستگاه اتوبوس ترمینال دولت آباد (ایستگاه اتوبوس) در محله ایرانشهر یزد و بلوار دولت آباد واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله ایرانشهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ خاتم و همچنین بستنی و فالوده شیرحسین، نمایندگی 4002 ایران خودرو، گروه تجاری سها فروشگاه محصولات شیایومی، کافی نت سایه روشن و گروه مهندسی آریا دژ قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، بلوار دولت آباد، بین بلوار مطهری و شهید رجایی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ترمینال دولت آباد واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ترمینال دولت آباد یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ترمینال دولت آباد یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ترمینال دولت آباد یزد ندارد.
neshan logo