عکس فروشگاه7
مشاهده در نقشه نشان
category

فروشگاه7 (محله شهرآرا - پاتریس، تهران)

فروشگاه زنجیره‌ای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید چمران، باقرخان، فرزین

موقعیت فروشگاه7 در محله شهرآرا - پاتریس تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

فروشگاه7 (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله شهرآرا - پاتریس تهران و خیابان فرزین واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفت فروشگاه زنجیره‌ای در محله شهرآرا - پاتریس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام خمینی (ره) و بازار توحید و همچنین مرکز جامع طب فیزیکی و توانبخشی دکتر فروغ، شرکت خدمات ورزشی راهیان سلامت، کلاچ اتوماتیک مرکزی، کلینیک رادیوتراپی انکولوژی امید و کلینیک دندانپزشکی دال قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو مدافعان سلامت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه7

فروشگاه7 در محله شهرآرا - پاتریس شهر تهران، در خیابان فرزین قرار دارد. فروشگاه7 یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهرآرا - پاتریس است و مشتریان زیادی دارد. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند شایان طب، افق کوروش و فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه7 برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه7 مطلع می‌کند. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس شهید نواب صفوی قرار دارد. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به فروشگاه7 نیز ایستگاه مترو مدافعان سلامت است. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم سری به فروشگاه7 زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه7 را با ما به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید چمران، باقرخان، فرزین


سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه7 واقع شده‌اند:

 • شایان طب
  کارگر شمالی، نصرت، بین بهشت و ایزدی مقدم
 • افق کوروش
  ستارخان، شهرآرا، کلیسا
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان
  (1.0)
  توحید، نصرت غربی، بین بهبودی و یوسفی نیا
 • فروشگاه زنجیره ای باران
  (1.0)
  ستارخان، شهرآرا، ده متری قائم
 • فروشگاه زنجیره‌ای کوروش
  (4.0)
  توحید، پرچم، بین خوش و بیژن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سیدمحسن طباطبایی (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه7 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه زنجیره ای

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه7 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه7 ندارد.
  neshan logo