info
عکس تاکسی تلفنی مهیار
category

تاکسی تلفنی مهیار محله بوسار، رشت

درباره‌ی تاکسی تلفنی مهیار

این مکان با مکان دیگری ادغام شده است.

تاکسی تلفنی مهیار (تاکسی تلفنی) در محله بوسار رشت و بلوار بوسار واقع شده است. این آژانس یکی از سه تاکسی تلفنی در محله بوسار رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شبانه روزی دامپزشکی گیلان و مرکز خرید ایرانیان و همچنین آژانس مسافرتی سپید پرواز گیلان، میدان شهیدان قلی پور، فیزیوتراپی پرانا، چشم پزشکی نور و شهر گل رشت قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط D!B@ (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ جمعه 22 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تاکسی تلفنی مهیار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: جمعه 22 تیر ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد تاکسی تلفنی مهیار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تاکسی تلفنی مهیار ندارد.
location استان گیلان، رشت، بلوار بوسار، بین بهار و بیگلری
ثبت نظر و تصویر
neshan logo