info
عکس ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت
category

ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت محله اسکان، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت

ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت (ایستگاه اتوبوس) در محله اسکان یزد و خیابان اسکان واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و پنج ایستگاه اتوبوس در محله اسکان یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی داروخانه دکتر شیروانی، کاشی و سرامیک نصر، ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت، پوشاک دلربا شعبه 2 و شرکت طراحی سایت خانه وردپرس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت یزد

ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت یزد در شهر یزد، محله اسکان و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شهید دهقان، اسکان، بین اسکان 5 و 20 بروید. ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید آژانس کرایه خیلج فارس را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مرکز سلامت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پل هفده شهریور
  آزادگان، 17 شهریور، بین سی و سوم و دستغیب
 • ایستگاه اتوبوس ولیعصر
  شهید دهقان، اسکان، بین اسکان 58 و 60
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت ندارد.
  neshan logo