عکس ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت (محله اسکان، یزد)

ایستگاه اتوبوس
استان یزد یزد استان یزد، یزد، شهید دهقان، اسکان، بین اسکان 5 و 20

موقعیت ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت در محله اسکان یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت (ایستگاه اتوبوس) در محله اسکان یزد و خیابان اسکان واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و پنج ایستگاه اتوبوس در محله اسکان یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پایگاه مرکز سلامت اسکان (دکتر افضلی)، ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت، پوشاک دلربا شعبه 2، کاشی و سرامیک نصر و داروخانه دکتر شیروانی قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، شهید دهقان، اسکان، بین اسکان 5 و 20


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مرکز سلامت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پل هفده شهریور
  آزادگان، 17 شهریور
 • ایستگاه اتوبوس ولیعصر
  آزادگان، آزادگان 42، اسکان، بین اسکان 58 و 60
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت ندارد.
  neshan logo