info
عکس ایستگاه اتوبوس قبرستان
category

ایستگاه اتوبوس قبرستان (محله حاجی آباد، کرج)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس قبرستان

ایستگاه اتوبوس قبرستان (ایستگاه اتوبوس) در محله حاجی آباد کرج و خیابان حافظ واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله حاجی آباد کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ویچنزا و همچنین دامپزشکی شبانه روزی آوا، پایگاه تجمیعی سالن سیدالشهدا (شهدای دانشجو) (شماره ۶)، سالن ورزشی سیدالشهدا، فروشگاه پ نتی و دفتر اسناد رسمی ۱۶۰ کرج قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس قبرستان کرج

آدرس ایستگاه اتوبوس قبرستان کرج، شهر کرج، محله حاجی آباد است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار مطهری، سرو، حافظ، بین گلزار شهدای حاجی آباد و بهار قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس قبرستان کرج عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف کرج بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین آژانس امداد گشت را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس قبرستان کرج و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده قبرستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارسیان - برگشت
  بلوار تربیت مربی، بلوار تربیت مربی غربی
 • ایستگاه اتوبوس گلفروشی
  بلوار ماهان غربی، ارغوان، مهر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس قبرستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس قبرستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس قبرستان ندارد.
  location استان البرز، کرج، بلوار مطهری، سرو، حافظ، بین گلزار شهدای حاجی آباد و بهار
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo