info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه امیرکبیر
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه امیرکبیر محله یاخجی آباد - رضوان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه امیرکبیر

ایستگاه اتوبوس مدرسه امیرکبیر (ایستگاه اتوبوس) در محله یاخجی آباد - رضوان تهران و خیابان تولایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و یک ایستگاه اتوبوس در محله یاخجی آباد - رضوان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی لوتوس مال و همچنین آموزشگاه آرایشگری مردانه نیک رویان، بوستان بازار دوم نازی آباد، بازار روز نازی آباد، آزمایشگاه پاتوبیولوژی دی و کافه رستوران راندوو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه امیرکبیر تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس مدرسه امیرکبیر تهران، شهر تهران، محله یاخجی آباد - رضوان است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید رجایی، تولایی، بین نیکنام و پیمان قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مدرسه امیرکبیر تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس بانوان نیل واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مدرسه امیرکبیر تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه امیرکبیر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تختی
  بلوار شهید رجایی، شهید پیراینده، بین کوکبی و میدان بهشت
 • ایستگاه اتوبوس میدان بهشت
  بلوار شهید رجایی، بعد از میدان بهشت
 • ایستگاه اتوبوس هزار دستگاه
  بزرگراه بعثت، امامی، خود سیانی، بین سی و پنجم و صفاریان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه امیرکبیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه امیرکبیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه امیرکبیر ندارد.
  neshan logo