info
عکس ایستگاه اتوبوس استقلال
category

ایستگاه اتوبوس استقلال محله شهید فرامرز عباسی، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس استقلال

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس استقلال (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید فرامرز عباسی مشهد و بزرگراه آزادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله شهید فرامرز عباسی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز جراحی محدود ساوالان دکتر سنجری و پاساژ بازارگاه و همچنین دبیرستان دوره اول پارسا، کباب مجید، ایستگاه اتوبوس میدان استقلال، شارژایران - شارژ کارتریج و تعمیر پرینتر و کافه صبحانه خروس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس استقلال مشهد

در شهر مشهد، محله شهید فرامرز عباسی ، ایستگاه اتوبوس استقلال مشهد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه آزادی است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس استقلال مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس زیبا واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس استقلال مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 08 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس استقلال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 08 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس استقلال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس استقلال ندارد.
location استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه آزادی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo