info
عکس موسسه رادیولوژی و سونوگرافی میرداماد
category

موسسه رادیولوژی و سونوگرافی میرداماد محله میرداماد، تهران

مرکز تصویربرداری پزشکی

درباره‌ی موسسه رادیولوژی و سونوگرافی میرداماد

موسسه رادیولوژی و سونوگرافی میرداماد (مرکز تصویربرداری پزشکی) در محله میرداماد تهران و خیابان کنارگذر میرداماد واقع شده است. این مرکز یکی از ده مرکز تصویربرداری پزشکی در محله میرداماد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند فور فان سنتر، بیمارستان فوق تخصصی کودکان دکتر مفید و پاساژ میرداماد و همچنین آژانس مسافرتی دلتابان، آکادمی زبان دیاکو، ترنجستان بهشت، کلینیک صدف و کلینیک دندانپزشکی آیریک (دکتر صادق آقاجری) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مرکز به ایستگاه مترو دکتر شریعتی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز تصویربرداری که در محدوده موسسه رادیولوژی و سونوگرافی میرداماد واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ یکشنبه 30 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موسسه رادیولوژی و سونوگرافی میرداماد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 30 اردیبهشت ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد موسسه رادیولوژی و سونوگرافی میرداماد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موسسه رادیولوژی و سونوگرافی میرداماد ندارد.
location استان تهران، تهران، بلوار میرداماد، بین رودبار و شریعتی
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری موسسه رادیولوژی و سونوگرافی میرداماد

شنبه 09:00 تا 20:00
یک‌شنبه 09:00 تا 20:00
دوشنبه 09:00 تا 20:00
سه‌شنبه 09:00 تا 20:00
چهارشنبه 09:00 تا 20:00
پنج‌شنبه 09:00 تا 20:00
جمعه 00:00 تا 00:00
ثبت نظر و تصویر
neshan logo