info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه رفاه
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه رفاه محله تهرانسر غربی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه رفاه

ایستگاه اتوبوس مدرسه رفاه (ایستگاه اتوبوس) در محله تهرانسر غربی تهران و خیابان بهشتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله تهرانسر غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پنجشنبه بازار تهرانسر و همچنین فروشگاه زنجیره‌ای رفاه، بازار میوه و تره بار تهرانسر، خانه کارگر غرب تهران، بوستان لاله و مرکز بهداشتی درمانی کریم تهرانسر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه رفاه تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس مدرسه رفاه تهران، شهر تهران، محله تهرانسر غربی است. این ایستگاه اتوبوس در پل شهید شوشتری، بهشتی، بین دستغیب و رجایی قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه رفاه تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین آژانس شبانه روزی شاهد را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه رفاه تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه رفاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه یازدهم
  بلوار خزر
 • ایستگاه اتوبوس نیلوفر
  شاهد، بین 15 متری سوم و نفت
 • ایستگاه اتوبوس چهاردهم
  تهرانسر، بین نهم و شهید درودیان
 • ایستگاه اتوبوس بانک ملی
  تهرانسر، بین گیتی نما و دوازدهم
 • ایستگاه اتوبوس کوثر
  چهل متری عبیدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه رفاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه رفاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه رفاه ندارد.
  neshan logo