info
عکس نان فانتزی جردن
category

نان فانتزی جردن محله جردن - پارک ملت، تهران

درباره‌ی نان فانتزی جردن

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

نان فانتزی جردن (نانوایی) در محله جردن - پارک ملت تهران و خیابان کاج آبادی واقع شده است. این مکان یکی از ده نانوایی در محله جردن - پارک ملت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی تندیس و مرکز خرید گلشهر و همچنین رستوران ریحون جردن، کوکی باکس، فراکارانت، دارالترجمه کتیبه و شرکت آریان آسانسور قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 09 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نان فانتزی جردن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 09 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد نان فانتزی جردن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نان فانتزی جردن ندارد.
location استان تهران، تهران، نلسون ماندلا (جردن)، کاج آبادی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo