info
عکس کلیدسازی سیار 24ساعته
category

کلیدسازی سیار 24ساعته محله صادقیه، تهران

درباره‌ی کلیدسازی سیار 24ساعته

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

کلیدسازی سیار 24ساعته (قفل و کلید سازی) در محله صادقیه تهران و خیابان مرودشت واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی ابن سینا و مرکز خرید پردیس و همچنین دارالترجمه داریان، پمپ بنزین پتران کد 278، میدان دوم صادقیه، آموزشگاه هنر آشپزی و برج گلدیس قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Leila (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 17 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کلیدسازی سیار 24ساعته اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 17 اردیبهشت ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد کلیدسازی سیار 24ساعته در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کلیدسازی سیار 24ساعته ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، مرودشت، نرسیده به شهدای صادقیه
ثبت نظر و تصویر
neshan logo