عکس ایستگاه مترو شهید مطهری مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه مترو شهید مطهری (محله زرگری، شیراز)

ایستگاه مترو
استان فارس شیراز استان فارس، شیراز، زیرگذر مطهری شمالی

موقعیت ایستگاه مترو شهید مطهری در محله زرگری شیراز را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.


ایستگاه مترو شهید مطهری (ایستگاه مترو) در محله زرگری شیراز و زیرگذر مطهری شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه مترو در محله زرگری شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پل زرگری، موسسه آموزش عالی آزاد نوید پارس، دکتر امیر غفران، شیرینی سرای ماه و آژانس مسافرتی شیراز هجرت قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های مترو خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان فارس، شیراز، زیرگذر مطهری شمالی


سایر ایستگاه‌های مترو که در محدوده شهید مطهری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه مترو شهید مطهری
  زیرگذر مطهری شمالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو شهید مطهری شیراز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  ایستگاه مترو متروی قطار شهری

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه مترو شهید مطهری

  • avatar
   ali (شهریار سطح ۶) یکشنبه 27 شهریور ماه 1401

   یکی از زیبا ترین ایستگاه های مترو شیراز

  • avatar
   رهرو (شهریار سطح ۷) پنجشنبه 17 شهریور ماه 1401

   خوب بود

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو شهید مطهری شیراز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو شهید مطهری شیراز ندارد.
  neshan logo