عکس ایستگاه اتوبوس دوراهی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس دوراهی (محله جهاد، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، ولیعصر، اسدآبادی، بین ششم و یکم

موقعیت ایستگاه اتوبوس دوراهی در محله جهاد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس دوراهی (ایستگاه اتوبوس) در محله جهاد تهران و خیابان اسدآبادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله جهاد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهرام و مرکز خرید پرنیان و همچنین آریانا سیر دالاهو، طباخی افق، رستوران هانی طریقت، شرکت رادکام و ساندویچ هایدا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان جهاد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دوراهی

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس دوراهی است که در محله جهاد خیابان اسدآبادی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در ولیعصر، اسدآبادی، بین ششم و یکم قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دوراهی عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو میدان جهاد قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس ایران کار قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس دوراهی مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، ولیعصر، اسدآبادی، بین ششم و یکم


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دوراهی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصرعجل الله تعالی فرجه شریف
  ولیعصر، بین ملائی و حسینی
 • ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر تخلیه
  ولیعصر، بین ملائی و حسینی
 • ایستگاه اتوبوس کاج
  دکتر فاطمی، بین هشت بهشت و پروین اعتصامی
 • ایستگاه اتوبوس عضدی
  کریمخان زند، بین پازند و عضدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دوراهی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دوراهی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دوراهی ندارد.
  neshan logo