info
عکس ایستگاه اتوبوس منبع آب
category

ایستگاه اتوبوس منبع آب محله جهاد، تهران

ایستگاه اتوبوس
2.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس منبع آب

ایستگاه اتوبوس منبع آب (ایستگاه اتوبوس) در محله جهاد تهران و خیابان شهریار واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله جهاد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیتزا میخوش، قنادی شهرزاد، تعمیرگاه و باطری سازی پاسارگاد، نانوایی بربری و توسعه امن کیان (تاکیان) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس منبع آب تهران

ایستگاه اتوبوس منبع آب تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله جهاد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید گمنام، 10/1، شهریار، بین 12/2 و جواد سپهری قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس منبع آب تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو میدان جهاد قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس آلاله آسمان آبی قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس منبع آب تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده منبع آب واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط hzm79 (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ شنبه 28 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس منبع آب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: شنبه 28 بهمن ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس منبع آب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس منبع آب ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید گمنام، 10/1، شهریار، بین 12/2 و جواد سپهری
ثبت نظر و تصویر
neshan logo